راهنمای استفاده - جامعه مجازی فان کلوب

جامعه مجازی

شبکه اجتماعی

راهنمای استفاده

آیا هنوز هم چیزی را متوجه نمی شوید؟ شما می توانیدهمیشه خواستار حمایت ما باشید.
تماس با ما

شروع

چه شده است جامعه مجازی فان کلوب ?

جامعه مجازی فان کلوب این یک میکروبلاگ است. میکروبلاگینگ یک روش محبوب ارتباطی در اینترنت است. لز میان میکروبلاگ ها, تبادل پیام کوتاه و به اشتراک گذاری مطالب جالب بین کاربران است. In addition, جامعه مجازی فان کلوب متن ها, پیوست لینک ها, فیلم ها, تصاویر و فایل های دیگر پیام شما.

چه کارهایی بعد از ثبت نام باید انجام دهید ?

مهم ترین کاری که شما باید انجام دهید پر کردن مشخصات خود می باشد تا همکاران بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

- مشخصات اصلی خود را پر کنید: نام, مکان, تاریخ تولد, جنسیت و برچسب ها.
- یک عکس برای پروفایل خود بارگذاری کنید
- جزئیات تماس. شما می توانید حساب خود را مانند شبکه های اجتمایی مثل فیس بوک یا توییتر کامل کنید.

بعد از اینکه شما مشخصات خود را به درستی تکمیل کردید, شما آماده برقراری ارتباط با دیگر اعضای شبکه هستید. شما می توانید پیام دیگران را دنبال کنید. شما می توانید گروه هایی که قبلا ایجاد شده اند بینید و برای پیوستن از میان آن ها انتخاب کنید یا گروه جدیدی ایجاد کنید.

چطور می توانم آن ها را دنبال کنم ?

شما می توانید آهنگی که جذاب و مفید است را نگه دارید, آیا آن ها را میدانید یا نه. شما می توانید با کلیک بر روی زبانه Membersبرای دیدن لیستی از تمام کسانی که قبلا عضو شبکه بودند.بررسی کنید ببینید اگر کسی را میشناسید. اگر شما در یک شرکت بزرگ کار کنید و این شرکت دارای چندین هزار کاربر باش این بسیار دشوار است. در این حالت شما می توانید از موتور جستجو برای پیدا کردن افرادی که با آنها کار می کنید در یک تیم استفاده کنید چرا که برخی از آنها ممکن است قبلا عضو شده باشند.

همچنین شما می توانید ببینید گروه ها بخش پیدا کردن افرادی که اعضا گروه شما هستند بخشی از. بنابراین آن بسیار شبیه پیدا کردن افرادی با علایق مشابه شما است.

یکی دیگر از راه های پیدا کردن افزاد جالب رفتم به صفحه خویش و کلیک بر روی برچسب ها می باشد. برای مثال, اگر شمایک طراح هستید و یک برچسب دارید design کلیک کنید برای پیدا کردن افرادی که آن برچسب را دارند. بنابراین پیدا کردن افرادی با موقعیت مشابه شما راحت است.